Lotus Elise
Specificaties € 26.950,00
Opmerkingen
We hebben er weer een gevonden voor u, een Lotus Elise van het type S1 van bouwjaar 1997, (deze auto heeft bouwnummer 8) en origineel Nederlands geleverd.
En de eerste in de kleur New Aluminium zilver metallic, met zwart lederen sportstoelen ( de dikkere versie )
Deze unieke Lotus Elise S1 is volledig dealer onderhouden ( alle rekeningen aanwezig ) en is jaren lang in bezit geweest van de familie Van Der Kooi.
Rijdt U in deze unieke Lotus Elise het voorjaar tegemoet ? Wacht dan niet tot de zomer ! want deze pareltjes zijn altijd snel verkocht.
Wij hebben het dus over een erg originele Lotus met een rijke historie !
Deze auto heeft echt geleefd , is niet in nieuw staat maar wel erg mooi gezien zijn leeftijd en onderhoud verleden !
Voor puristen die houden van originaliteit en een krasje hier en daar niet erg vinden.
Wij leveren deze Lotus met een nieuwe A.P.K. en een verse beurt .
Dus kopen en direct rijden: Direct genieten van deze heerlijke tijdloze betrouwbare rijders auto.
Wij wensen u een mooie zomer.
Voor meer informatie over deze auto kunt u contact opnemen met Willem van der Kooi op +31(0)30-4100490 of via Willem@vanderkooisportscars.nl
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Van der Kooi Sportscars niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
All specifications
Accessories
5 versnellingen
Alarm klasse 1(startblokkering)
Lederen bekleding
Adres
Meidoornkade 18
3992 AE Houten
F: + 31 (0) 30 410 04 91