Lotus Elan
Specificaties € 9.999,00
Opmerkingen
Barn find!
Deze Lotus Elan is sinds 1998 in het bezit van een Nederlandse eigenaar, maar is daarvoor van meneer John Miles geweest (aantoonbaar). Hij was in dienst bij Lotus als Formule 1 coureur, en heeft 15 Grand Prix gereden voor Team Lotus in 1969 en 1970.
Echter heeft de eigenaar de laatste jaren er minder mee gereden, door drukke werkzaamheden, maar wilde hem ook niet zomaar weg doen. "Het blijft toch je Lotus en die doe je niet zomaar weg".
Desalniettemin is het nu tijd om iemand anders ervan te laten genieten.
Lotus Elan 1.6 SE in de kleur rood, met zwart/rode lederen bekleding.
Deze auto heeft 121.195 miles gereden, dat is 195.044 kilometer en is van bouwjaar 01-05-1990
Wilt u deze super rijdende Lotus komen bekijken, belt u dan voor een afspraak, 030-4100490 of 06-81344949 Marco Smit.
Voor meer informatie over deze auto kunt u contact opnemen met Willem van der Kooi op +31(0)30-4100490 of via Willem@vanderkooisportscars.nl.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Van der Kooi Sportscars niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
All specifications
Accessories
Airco
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Getint glas
Lederen Bekleding
Adres
Meidoornkade 18
3992 AE Houten
F: + 31 (0) 30 410 04 91